Jedzenie

Wypożyczalnia sprzętu na imprezy

Artykuły wg słów kluczowych: gastronomia, jedzenie, żywienie

(...) Igrama pozwala na błyskawiczne skompletowanie wszystkiego, co jest potrzebne do zorganizowania większego przyjęcia, nawet gdy jest ono niespodziewane. Są to w szczególności: cała zastawa stołowa, sztućce, talerze, obrusy, serwetki i wszystko czego w danej chwili potrzeba. Oczywiście wszystko w eleganckim wydaniu. Cały zamówiony sprzęt dostarczany jest na miejsce przyjęcia w stanie nienaruszonym. Wszystkie naczynia muszą być czyste. Profesjonalne firmy (...)

Dodany przez Anna Kwis, w dniu 12/04/2017

Euterpe oleracea czyli jagody acai

Artykuły wg słów kluczowych: catering, jedzenie, zdrowa żywność

(...) się do ochrony i poprawy naszego zdrowia. Wspomagają w walce z chorobami. Acai zawiera całe mnóstwo substancji m.in. 18 aminokwasów, witaminy B1 i B2, witaminę C, kwas nikotynowy, kwasy tłuszczowe Omega 6. To tylko niektóre z nich, bo lista jest jeszcze dłuższa. W Polsce jagody wykorzystywane są przede wszystkim jako pomoc przy odchudzaniu. Te małe kuleczki zawierają w sobie moc w postaci błonnika, który pomaga w przemianie materii i przyspiesza trawinie spożywanych pokarmów. Warto wspomnieć również o innych jej zastosowaniach, gdyż acai wspomaga pracę serca, hamuje rozwój nowotworów, wspomaga pracę mózgu, chroni przed (...)

Dodany przez Malwina Paleczna, w dniu 20/07/2015

Skrobia modyfikowana, z czym to się je...

Artykuły wg słów kluczowych: catering, gastronomia, jedzenie, restauracja, żywienie

(...) Oczywiście nie jest to trudne, skrobia modyfikowana jest oznaczona symbolami od E1400 do E1500. Skrobię można spotkać w większości produktów używanych w naszych kuchniach; na przykład w ketchupach, jogurtach, gotowych daniach, pieczywie, przyprawach, a nawet w wędlinach…Skrobia jest substancją pochodzenia wyłącznie roślinnego ( kukurydza, ziemniaki, tapioka, pszenica). Dlatego produkty zawierające skrobię modyfikowaną (...)

Dodany przez Mariusz Ścięgno , w dniu 29/01/2015