Wiadomości o podobnej tematyce

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Dodany przez Anna Kwis, w dniu 12/04/2017

Wypożyczalnia sprzętu na imprezy

Bywają w życiu takie sytuacje gdy trzeba zorganizować przyjęcie lub imprezę dla większej ilości osób.

Może to być chrzest lub komunia dziecka, kiedy zjeżdża się cała rodzina, jak również inne okazje. Nie zdarzają się one jednak często, dlatego zamiast kupować asortyment gastronomiczny, lepiej po prostu go wypożyczyć. Wychodzi taniej i nie ma problemu z głowieniem się co potem zrobić z tymi wszystkimi rzeczami.

Wypożyczalnia gastronomiczna Igrama pozwala na błyskawiczne skompletowanie wszystkiego, co jest potrzebne do zorganizowania większego przyjęcia, nawet gdy jest ono niespodziewane. Są to w szczególności: cała zastawa stołowa, sztućce, talerze, obrusy, serwetki i wszystko czego w danej chwili potrzeba. Oczywiście wszystko w eleganckim wydaniu. Cały zamówiony sprzęt dostarczany jest na miejsce przyjęcia w stanie nienaruszonym. Wszystkie naczynia muszą być czyste. Profesjonalne firmy wypożyczające dbają o to, by sprzęt nie wymagał dodatkowego polerowania. Jest już przygotowany do podania.

Najważniejsza jest odpowiednia ilość miejsca, gdzie będą mogli pomieścić się wszyscy goście wraz z krzesłami. Nie może dojść do sytuacji, w której jest więcej gości niż krzeseł. Z pomocą przychodzi wtedy wypożyczalnia krzeseł na imprezy. Dla oszczędności lub ujednolicenia wyglądu sali warto pokusić się na wypożyczenie pokrowców na krzesła.

W obiektywie

gastronomia
jedzenie
żywienie